Пн-Сб 9.00-19.00
 (068) 894-86-86

Schipper

Schipper

Коротка інструкція користувача

Метод малювання картин за номерами доставить Вам масу задоволення. Не потрібно спеціальних знань і навичок, досить просто зафарбувати пронумеровані поверхні відповідними пронумерованими фарбами. Коли картина завершена, майже неможливо здогадатися, що вона була намальована даним методом. Ви будете пишатися своєю роботою. Оформивши картину в рамку, вона чудово прикрасить інтер'єр будинку чи послужить відмінним подарунком.

Продукція SCHIPPER зроблена з високоякісних матеріалів і відноситься до розробок останнього покоління.

У комплект входять:

  • фактурний картон з нанесеним контуром;
  • баночки акрилових фарб на водній основі;
  • наклейки з номерами;
  • 1 пензлик;
  • контрольний лист (Control sheet) - це схема-копія картини для контролю нанесення фарби на полотно;
  • інструкція.

Перед початком роботи уважно прочитайте інструкцію.

Нумерація баночок з фарбо. Нумерація баночок з фарбою повинна бути виконана згідно з малюнком на контрольному аркуші (control sheet)! Кожна картина має свою послідовність номерів фарб, особливо коли в комплект входять декілька баночок з однаковою фарбою. Дуже важливо, щоб пронумеровані баночки відповідали пронумерованим поверхням. 

Правильний порядок номерів картини зображений на відповідному їй контрольному листі. Переконайтеся, що ви точно слідуєте йому, і наклейте на баночки з фарбою самоклеючі номери, які йдуть в комплекті. Для маркування другої баночки з однаковим кольором використовуйте водостійкий маркер. Для зручності ви можете також написати номер фарби збоку баночки.

Підготовка фарб. Перед початком малювання потрібно ретельно підготувати фарби. Продукція SCHIPPER не вимагають ніякого змішування фарб. Необхідно тільки відрегулювати їх в'язкість. Якщо фарба дуже густа, її необхідно розбавити водою, додаючи краплю за краплею за допомогою пензлика.

Баночки з фарбою відкриваються в 2 етапи. Поставте ряд баночок на стіл. Стисніть кліпсу великим і вказівним пальцями, щоб кришка трохи підвелася. Тримайте баночку з фарбою однією рукою, а другою відкрийте кришку. На кришці баночки може залишитися фарб. За допомогою пензлика приберіть фарбу з кришки назад в баночку. Ретельно розмішайте фарбу сірником або зубочисткою. Щільно закрийте баночку.

Відкривайте флакони з фарбою акуратно, не застосовуючи силу - це може пошкодити флакон. Спочатку стисніть кліпсу, а потім відкрийте кришку флакона.

Малювання за допомогою зубочистки. На замітку: дуже маленькі поверхні можуть бути пофарбовані за допомогою зубочистки. Ви можете вкласти зубочистку в тримач.

Малювання. Для зручності розмістіть такі предмети біля себе: зображення готової картини, фарби, пензлик, фактурний картон з нанесеним контуром, контрольний лист, склянку з водою, шматочок тканини і сірники для розмішування фарб. Краще вибрати місце з гарним освітленням. Обведіть великі поверхні спочатку кінчиком зубочистки, а потім зафарбуйте поверхні пензликом. Переконайтеся, що ви зафарбували контурні лінії. Вважається нормальним, якщо темна фарба зафарбовує краще, ніж світла. Якщо контури або номери просвічуються, нанесіть на них фарбу кілька разів.

Як тримати пензлик. Тримайте пензлик, як ручку. Для стійкості покладіть руку на поверхню і повертайте картину так, щоб її розташування було для Вас зручним.

Порядок малювання. Ви можете малювати картину методом "лінія за лінією", від верхнього краю картини до нижнього. Однак, ви можете досягти кращого результату, якщо будете малювати методом "від заднього плану до переднього", спочатку зафарбовуючи предмети на задньому плані, а потім на передньому. Приклад: ландшафт. Порядок малювання: 1.небо, 2.хмари, 3.поле, 4. дерева, 5. листя, 6. квіти. Для малювання портретів використовуйте метод "від заднього плану до переднього".

Для ідеального зображення готової картини зафарбуйте не зафарбовані місця і номера, які просвічуються. Як і в художніх галереях, дивитися на картину й оцінювати її необхідно з відстані 2-3 метрів.

На замітку вмілим художникам: Ефект малювання може бути посилений за рахунок нанесення різної товщини фарби. Для цього нанесіть фарбу товстим шаром на елементи картини, які Ви б хотіли підкреслити. Це дозволить задати картині ефект рельєфності.

Лакування. Акрилові фарби після висихання набувають легкий глянець і красивий вигляд. Поверхню картини можна протирати ледь вологою тканиною. Додаткового догляду не потрібно. При бажанні, через тиждень після висихання картини можете покрити її поверхню спеціальним лаком для картин. Глянцевий лак посилить яскравість кольорів, а матовий лак прибере відблиски. Лак можна придбати в спеціальних магазинах для художників і майстрів.

Рамка. Помістивши картину у відповідну гарну рамку, вона стане справжнім шедевром! Щоб зберегти ефект картини, не потрібно розміщувати її під склом. Ви можете прикрасити картину звичайною рамкою, придбавши її в магазинах самообслуговування, або вишуканою рамкою, придбавши її в спеціалізованих магазинах або галереях.

Schipper

Malen nach Zachlen - це унікальна система малювання. З технікою малювання по числах кожен може створювати прекрасні картини, просто зафарбовуючи певні поверхні кольорами, відповідними тому чи іншому номеру.

Schipper (виробництво Німеччина) - розмальовки за номерами преміум класу. Методом розфарбовування за номерами кожен може створювати гарні картини. Більше 30 років тому Юрген Шиппер став першим німецьким виробником, який привіз до Німеччини зі США нову техніку малювання. Крім того, він удосконалив цю систему, наблизивши до ідеальної моделі. Коли картина буде закінчена, Ви навряд чи здогадаєтеся, що вона була намальована за цим методом. Цей живопис стає все більш популярним у всьому світі. Спочатку техніка розфарбовування за номерами була задумана для дітей, але тепер вона стала популярною серед людей різного віку. В асортименті продукції Schipper представлені чудові пейзажі, квіти і тварини, а також відомі репродукції великих художників: Ван Гога, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Густава Клімта, Карла Шпіцве.

Висока якість даної продукції досягнута завдяки спеціальному виду паперу, що складається з декількох шарів, нанесеному на міцний картон. Лляна структура основи дає ефект справжнього художнього полотна, і по завершенню роботи над картиною Вашому погляду постане справжній шедевр, виконаний своїми руками. Заздалегідь змішані, готові до використання акрилові фарби на водній основі точно підібрані за колірною гамою для кожної картини.


9130293 Художній творчий набір Вічний наречений. Шпицвег

9130293 Художній творчий набір Вічний наречений. Шпицвег

Художній творчий набір "-Вічний наречений"- Карла Шпицвега.До комплекту входять:- фактурний ..

0грн
9130301 Художній творчий набір Поцілунок. Клімт

9130301 Художній творчий набір Поцілунок. Клімт

Художній творчий набір "-Поцілунок"- Гюстава Клімта.До комплекту входять:- фактурний картон ..

0грн
9130308 Художній творчий набір Натюрморт. Соняшники

9130308 Художній творчий набір Натюрморт. Соняшники

Художній творчий набір "-Натюрморт. Соняшники"-.До комплекту входять:- фактурний картон з на..

0грн
9130324 Художній творчий набір Бузок у вазі, 40х50 см

9130324 Художній творчий набір Бузок у вазі, 40х50 см

Художній творчий набір "-Бузок у вазі"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесеним ..

0грн
9130336 Художній творчий набір Різдвяний ярмарок

9130336 Художній творчий набір Різдвяний ярмарок

Художній творчий набір "-Різдвяний ярмарок у Нюрнбергу"-.До комплекту входять:- фактурний ка..

0грн
9130344 Художній творчий набір Гірський пейзаж, 50х40 см

9130344 Художній творчий набір Гірський пейзаж, 50х40 см

Художній творчий набір "-Гірський пейзаж"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесен..

0грн
9130350 Художній творчий набір Троянди для тебе

9130350 Художній творчий набір Троянди для тебе

Художній творчий набір "-Троянди для тебе"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесе..

0грн
9130358 Художній творчий набір Корабель, 50х40 см

9130358 Художній творчий набір Корабель, 50х40 см

Художній творчий набір "-Корабель"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесеним конт..

0грн
9130359 Художній творчий набір Кафе на терасі

9130359 Художній творчий набір Кафе на терасі

Художній творчий набір "-Кафе на терасі"- Вінсента ван Гога.До комплекту входять:- фактурний..

0грн
9130361 Художній творчий набір Сім'я котів, 40х50 см,

9130361 Художній творчий набір Сім'я котів, 40х50 см,

Художній творчий набір "-Сім'-я котів"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесен..

0грн
9130362 Художній творчий набір Ваза з піонами, 50х40 см

9130362 Художній творчий набір Ваза з піонами, 50х40 см

Художній творчий набір "-Ваза з піонами"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесени..

0грн
9130364 Художній творчий набір Ангел, 40х50 см

9130364 Художній творчий набір Ангел, 40х50 см

Художній творчий набір "-Ангел"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесеним контуро..

0грн
9130377 Художній творчий набір На березі озера, 50х40см

9130377 Художній творчий набір На березі озера, 50х40см

Художній творчий набір "-На березі озера"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесен..

0грн
9130379 Художній творчий набір Райський сад, 40х50 см

9130379 Художній творчий набір Райський сад, 40х50 см

Художній творчий набір "-Райський сад"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесеним ..

0грн
9130384 Художній творчий набір Римський леопард

9130384 Художній творчий набір Римський леопард

Художній творчий набір "-Римський леопард"-.До комплекту входять:- фактурний картон з нанесе..

0грн
Показано с 1 по 15 из 92 (всего 7 страниц)